Час роботи:

щоденно з 08:00 до 20:00

tod.vit@gmail.com

Сітка ФОРСУНКИ
Сіточка форсунки 08 Зелена Agroplast

Використовується на головках і корпусах розпилювачів: 0-100/08 ..

7 грн. Без ПДВ: 7 грн.

Сіточка форсунки 07 чорна Agroplast

Використовується на головках і корпусах розпилювачів: АР 0-100 / 087, 0-100/07 ..

7 грн. Без ПДВ: 7 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Сітка ФОРСУНКИ

Сільськогосподарські культури для того, щоб мати в підсумку хороший урожай, потребують здійснення правильного догляду. Для того, щоб захистити їх від бур'янів і шкідників, застосовують спеціальні обприскувачі, які в свою чергу складаються з мембрани і багатьох інших елементів. Тільки завдяки використанню якісних деталей можна продовжити термін служби обладнання для сільськогосподарських робіт, і підвищити ефективність робочого процесу. Унаслідок певних технічних особливостей невеликі елементи можуть в процесі експлуатації деформуватися, піддаватися зносу, в результаті чого можлива поломка самого обприскувача. У нашому інтернет-магазині продаються високоякісні запчастини та сітки до форсунок від провідних вітчизняних і європейських виробників, які мають хорошу репутацію. Всі вироби є сертифікованими і перевіреними, тому роблячи покупки у нас ви можете бути впевненими в тому, що купуєте надійні комплектуючі.

Купити сітки до форсунок в Україні

Якщо вам необхідно придбати деталі та комплектуючі для роботи на сільськогосподарських угіддях, вам цілком достатньо буде просто на просто ознайомитися з великим каталогом, який представлений в нашому інтернет-магазині «Агро Харків». Наша компанія з продажу комплектуючих елементів та інструментарію займається реалізацією тільки високоякісної і оригінальної продукції. У нас купувати вигідно і зручно за такими істотним причин:

  • у нас великий асортиментний ряд товарів, серед якого ви напевно зможете знайти найбільш підходящий варіант;

  • цінова політика нашого інтернет-магазину відрізняється демократичністю.

Доставка товарів здійснюється в найбільш найближчим часом після того, як була оформлена ваша заявка на нашому офіційному сайті.Агро Харьков © 2017
Адрес: пос. Песочин пл. Кононенко, 1 Харьков, 62416
Телефоны:+38(063)22-888-44, +38(095)213-77-23,
Электронная почта: tod.vit@gmail.com
Всі права захищені 2017-2022