Час роботи:

щоденно з 08:00 до 20:00

tod.vit@gmail.com

ШЛАНГИ для обприскувачів
Шланг обприскувача 12мм 20 Bar (1м.) "Rehau" Австрія

Шланг обприскувача 12мм 20 Bar (1м.) "Rehau" ..

28 грн. Без ПДВ: 28 грн.

Шланг обприскувача 12мм 20 Bar (1м.) "Польща"

Шланг обприскувача 12мм 20 Bar (1м.) "Польща" ..

25 грн. Без ПДВ: 25 грн.

Шланг обприскувача 25мм 3 Bar (1м.) "Rehau" Австрія

Шланг обприскувача 25мм 3 Bar (1м.) ..

80 грн. Без ПДВ: 80 грн.

Шланг обприскувача 32мм 3 Bar (1м.) "Rehau" Австрія

Шланг обприскувача 32мм 3 Bar (1м.) ..

90 грн. Без ПДВ: 90 грн.

Шланг обприскувача 40мм 3 Bar (1м.) "Rehau" Австрія

Шланг обприскувача 40мм 3 Bar (1м.) ..

110 грн. Без ПДВ: 110 грн.

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

ШЛАНГИ для обприскувачів

Шланги для обприскувачів

   Шланг для обприскувача являє собою порожню трубку, по якій здійснюється перенесення рідини під тиском повітря і води. Такий шланг може бути різної довжини. Дане пристосування здатне витримувати в процесі експлуатації різні склади і хімічні речовини. Шланги для обприскувачів виробляють з високоякісного ПВХ або гуми. Внутрішній шар для міцності армують за рахунок обплетення, яка вироблена з поліестеру. Дані елементи досить довго служать, при цьому зберігаючи свою початкову форму. Шланги в процесі тривалої експлуатації не деформуються, і мають високі показники герметичності.

   Вибираючи шланг для обприскувача слід враховувати тип пристрою, для якого він буде використовуватися, і рідин, з якими потрібно працювати. У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість замовити недорого дані пристосування в різних розмірах в необхідній кількості. 

Купити шланги для обприскувачів в Україні

Високоякісні шланги для обприскувачів і багато інші комплектуючі елементи для сільськогосподарської техніки ви маєте можливість придбати в нашому інтернет-магазині. Наша компанія «Агро Харків» відрізняється такими перевагами:

  • наша цінова політика відрізняється демократичністю, а ціни доступністю;

  • у нас максимально широкий вибір комплектуючих;

  • в каталозі є тільки оригінальні товари, що мають високі якісні характеристики.

Якщо у вас в процесі вибору з'явилися питання, що цікавлять, вам цілком достатньо буде зателефонувати за номером нашої гарячої лінії, який представлений на екрані. Наші менеджери вийдуть з вами на зв'язок найближчим часом, після чого допоможуть вам слушними порадами та рекомендаціями.

 

Згодом шланги для обприскувача тріскаються, роздуваються або рвуться. Тому комплектуючі потребують заміни.

Внутрішня трубка хорошого патрубка не тільки армується, але і проходить термічну обробку. Після намотування шарів нитки, вона обертається в зовнішнє обплетення і охолоджується. На виході виходить якісна продукція, яку можна придбати в Харкові і Києві.

Наш асортимент

У нас можна купити шланг для обприскувача заводського або агрегату ручної збірки. В наявності є патрубки діаметром 12, 25, 32 і 40 мм. Ми пропонуємо польську і австрійську продукцію (Rehau). Точні розміри дозволяють щільно натягнути шланг і закріпити його хомутом. Якісна армування перешкоджає роздування вироби.

У каталозі представлені шланги для обприскувачів(Київ),що працюють під тиском в 3 або 20 бар. Оптимальна робоча температура становить 20 градусів, хоча вони не ламається і при більш низьких температурах.

Важливо! Після кожного використання, гумові трубки важливо промивати чистою водою, змиваючи залишки гербіцидів протягом 10 хвилин. Далі варто виконати промивку розчином аміаку, розведеним у співвідношенні 1 л. речовини на 100 л. води.

 

Агро Харьков © 2017
Адрес: пос. Песочин пл. Кононенко, 1 Харьков, 62416
Телефоны:+38(063)22-888-44, +38(095)213-77-23,
Электронная почта: tod.vit@gmail.com
Всі права захищені 2017-2022